Про компанію | Центр Сприяння Міжнародній Освіті


 

 Головна

 

 Про компанію

 

 Послуги

 

  Оформлення ідентифікаційного податкового номера платника податків

 

  Нострифікація

 

 Документи які не підлягають процедурі визнання (нострифікації) в Україні:

 

 Загальна інфомація о процедурі нострифікації в Україні

 

 Процедура визнання документів про наукові ступені і вчені звання

 

 Нострифікаційна експертиза диплома (атестата)

 

  Отримання дозволу на медичну практику на території Україні

 

 Замовлення документів (довідок), що підтверджують освіту в Україні

 

 Апостиль на українські документи про освіту

 

 Документи необхідні для нострифікації:

 

  Поширені питання про нострифікацію

 

  Бюро перекладів

 

  Ціна перекладів та нотаріального засвідчення

 

  Нотаріальні послуги та консультації

 

  Консультації адвоката

 

  Ціни та терміни витребування документів

 

  Послуги посольств

 

  Дистанційне замовлення послуг
 

 

 Ціни

 

 Освіта за кордоном
 Українські освітні документи
 за кордоном

 

 Законодавство

 

 Контакти

 

 Мови перекладу

  Азербайджанська
  Англійська
  Арабська
  Білоруська
  Болгарська
  Вірменська
  В’єтнамська
  Грецька
  Грузинська
  Датська
  Іврит
  Іспанська
  Італійська
  Китайська
  Латиська
  Литовська

Нідерландська
  Німецька

Туркментська

 

 

Норвезька
Перська
Польська
Португальська
Румунська(Молдавська)
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Українська
Фламандська
Французька
Хорватська
Чеська
Шведська
Естонська
Японська

"Хороший радник краще будь-якого багатства". Сократ

Про компаніюЮристи, співробітники

        Якщо Ви навчалися за кордоном, але плануєте продовжити освіту або працювати за фахом в Україні, Вам необхідно пройти процедуру визнання - нострифікацію Ваших документів про освіту. Юридична Компанія "Центр Сприяння міжнародної освіти" надає в Україні послуги з нострифікації документів про освіту, виданих навчальними закладами іноземних держав - дипломів, атестатів, академічних довідок. Ми не тільки надамо необхідну допомогу в питаннях нострифікації. але і візьмемо на себе обов'язок з підготовки повного пакету документів (заява, оформлена довіреність, нотаріально завірені переклади документів, проставлення апостиля та ін.) гарантуючи, що Ви отримаєте юридично грамотну підтримку з отримання підсумкового документа про еквівалентність.
        Ми професіонали, які мають фундаментальні та спеціальні правові знання, глибоко переконані в винятковому призначенні права і законності для суспільства, кваліфіковано користується юридичним інструментарієм при розв'язанні юридичних проблем, діяльність яких спрямована на надання ефективних, швидких і високоякісних юридичних послуг.
        Всі дії, необхідні для нострифікації Ваших документів в Україні будуть виконані нашими фахівцями. Вам не потрібно особисто відвідувати ніякі державні органи, необхідно тільки замовити послугу, та надати (надіслати) нам Ваші документи і через деякий час отримати готові документи.

Перекладачі

- Більше 20 років досвіду перекладацьких послуг
Ми працюємо на ринку перекладацьких послуг з 1990 року. За цей час нами було виконано більше 20 тисяч перекладів текстів різної міри складності і тематики.
- Незмінно висока якість послуг
Ми маємо великий досвід у сфері перекладацьких послуг і прикладаємо максимум зусиль, щоб Замовник залишився задоволений виконаною роботою. Для цього в компанії існує жорсткий багатоступіневий відбір перекладацьких кадрів.
Перекладачі, що приймаються на роботу, мають, як правило, другу вищу освіту з тематики перекладання або довгий час працювали в тій області, в якій їм належить перекладати. Тому перекладач виконає Ваш переклад грамотно не лише з точки зору правил лінгвістики, а і з врахуванням тематичної спеціалізації Вашого матеріалу.
- Швидкість
Наша компанія - це згуртована команда перекладачів, редакторів і менеджерів. Ми створили технології одночасного перекладу, що дозволяє нам оптимізувати час і витрати на переклад.
Наші перекладачі акредитовані при Посольствах.  

Грамотне оформлення документів для подачі в іноземні установи. Ми пропонуємо якісні юридичні послуги за помірними цінами. Наші переклади приймаються усіма посольствами, з якими ми працюємо. Таким чином, ви отримуєте гарантії того, що ваш пакет документів буде прийнятий з першого разу.
 

Експерти, апеляція рішень МОН

 У випадку умовного визнання документа про освіту, і незгоду з висновками експертизи МОН, Вам надається можливість ініціювати процедуру апеляції результатів процедури визнання, яка передбачена Конвенцією з визнання іноземних освітніх кваліфікацій (Лісабонська конвенція, 1997 г.). Кожен власник іноземних документів про освіту має право на оцінювання його кваліфікації за допомогою прозорої і зрозумілої процедури, і протягом трьох місяців після отримання негативного результату має право його оскаржити.

За нашою заявою разом з наданими аргументами для апеляції ініціюється процедура апеляції рішення про визнання освітнього документа при якому освітні документи, подані спочатку, оцінюються повторно, з урахуванням додаткової інформації, якщо така може бути надана.

Додатковою інформацією може служити незалежна нострифікаційна експертиза (порівняльний аналіз змісту навчальної програми (плану), за яким видано іноземний документ про освіту). За нашим клопотанням, для проведення експертизи документів ВНЗ створить комісію з фахівців, які мають відповідну освіту та кваліфікацію, практичний досвід роботи, знайомі з рівнем викладання в різних вузах, володіють необхідними знаннями та навиками, і де вже багато років готують фахівців за відповідною спеціальністюНезалежно від результату, експертиза платна. Результатом якої є офіційний документ - експертний висновок за результатами експертизищо дає підставу для процедури апеляциї рішення про умовне визнання.