Навчання за обміном за кордоном - Освіта за кордоном | Центр Сприяння Міжнародній Освіті


 

 Головна

 

 Про компанію

 

 Послуги

 

  Оформлення ідентифікаційного податкового номера платника податків

 

  Нострифікація

 

 Документи які не підлягають процедурі визнання (нострифікації) в Україні:

 

 Загальна інфомація о процедурі нострифікації в Україні

 

 Процедура визнання документів про наукові ступені і вчені звання

 

 Нострифікаційна експертиза диплома (атестата)

 

  Отримання дозволу на медичну практику на території Україні

 

 Замовлення документів (довідок), що підтверджують освіту в Україні

 

 Апостиль на українські документи про освіту

 

 Документи необхідні для нострифікації:

 

  Поширені питання про нострифікацію

 

  Бюро перекладів

 

  Ціна перекладів та нотаріального засвідчення

 

  Нотаріальні послуги та консультації

 

  Консультації адвоката

 

  Ціни та терміни витребування документів

 

  Послуги посольств

 

  Дистанційне замовлення послуг
 

 

 Ціни

 

 Освіта за кордоном
 Українські освітні документи
 за кордоном

 

 Законодавство

 

 Контакти

 

 Мови перекладу

  Азербайджанська
  Англійська
  Арабська
  Білоруська
  Болгарська
  Вірменська
  В’єтнамська
  Грецька
  Грузинська
  Датська
  Іврит
  Іспанська
  Італійська
  Китайська
  Латиська
  Литовська

Нідерландська
  Німецька

Туркментська

 

 

Норвезька
Перська
Польська
Португальська
Румунська(Молдавська)
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Українська
Фламандська
Французька
Хорватська
Чеська
Шведська
Естонська
Японська

"Хороший радник краще будь-якого багатства". Сократ

Освіта за кордоном — Навчання за обміном за кордоном   Публікацію додано: 27-07-2014   Розділ: України   

Навчання в іншій країні завжди вважалося дуже престижним і говорило про успіхи студента у навчанні, його неординарних здібностях і наявності амбіцій. Адже вчитися за кордон відправляють тільки кращих студентів, які домоглися прекрасних успіхів у навчанні. І навіть якщо студент провчився деякий час не в Гарварді або Оксфорді, а звичайному національному університеті однієї з європейських країн або американських штатів, це дає йому незаперечну перевагу у вигляді нових знань і строчки в резюме під час прийому на роботу.

У більшості випадків можливість провести деякий час в іншій країні, вивчати предмет, що Вас цікавить, отримують студенти вищих навчальних закладів стаціонарної форми навчання. Тільки стаціонар дозволяє студенту проявити всі свої здібності, брати участь у семінарах, колоквіумах і конференціях, звертаючи на себе увагу викладачів, які потім визначають кандидатуру щасливчика, який отримає грант на навчання в одному з університетів з світовим ім'ям.

У разі, коли студент їде на навчання від ВНЗ, йому не потрібно платити ні за що - необхідно лише мати при собі закордонний паспорт та інші документи, гроші на дорогу і швидко зібратися. Якщо студент ще жодного разу не виїжджав за межі батьківщини, то оформити закордонний паспорт він навряд чи встигне. Адже про надання гранту повідомляють за короткий час. Тому доведеться або заплатити чималу суму для того, щоб зробити закордонний паспорт в мінімальні терміни, або втратити таку можливість. Тому у випадку, коли студент припускає про можливість навчання в іншій країні, найкраще робити закордонний паспорт заздалегідь.

Найчастіше студенти вирушають на навчання за кордон за загальноприйнятою схемою обміну - це було популярно ще в часи Радянського Союзу. Студент відправляється в іншу країну і на час навчання йому надають кімнату і харчування сім'ї студентів місцевих ВНЗ. Після того, як студент повертається на батьківщину, він теж у свою чергу надає можливість для проживання одного з іноземних студентів.

Існує практика, коли студенти приймають у себе вдома тих, у чиїй сім'ї жили під час перебування за кордоном. Все-таки, людина вже добре знайомий. Нерідкі випадки, коли студенти починають дружити з іноземцями, їздити один до одного в гості. Адже для цього достатньо мати закордонний паспорт і деяку суму для перельоту - студентам багато компаній надають суттєві знижки, зупинитися є де, харчування теж забезпечене.

Навчання за кордоном може бути як нетривалим (декілька тижнів, місяць), так і досить тривалим ( півроку, рік). Практика показує, що ті студенти, хто провів в іншій країні більше року, рідко повертаються додому, підшукуючи місце роботи і продовжуючи навчання у престижному ВНЗ.

В останні роки стало з'являтися все більше шкіл іноземних мов, які відразу ж досягають високого рівня і надають учням широкі можливості. Часто за кордон студенти їздять для вивчення і вдосконалення мови серед носіїв, приймають у себе гостей.

◄◄ Повернутись