Поширені питання про нострифікацію - Послуги | Центр Сприяння Міжнародній Освіті


 

 Головна

 

 Про компанію

 

 Послуги

 

  Оформлення ідентифікаційного податкового номера платника податків

 

  Нострифікація

 

 Документи які не підлягають процедурі визнання (нострифікації) в Україні:

 

 Загальна інфомація о процедурі нострифікації в Україні

 

 Процедура визнання документів про наукові ступені і вчені звання

 

 Нострифікаційна експертиза диплома (атестата)

 

  Отримання дозволу на медичну практику на території Україні

 

 Замовлення документів (довідок), що підтверджують освіту в Україні

 

 Апостиль на українські документи про освіту

 

 Документи необхідні для нострифікації:

 

  Поширені питання про нострифікацію

 

  Бюро перекладів

 

  Ціна перекладів та нотаріального засвідчення

 

  Нотаріальні послуги та консультації

 

  Консультації адвоката

 

  Ціни та терміни витребування документів

 

  Послуги посольств

 

  Дистанційне замовлення послуг
 

 

 Ціни

 

 Освіта за кордоном
 Українські освітні документи
 за кордоном

 

 Законодавство

 

 Контакти

 

 Мови перекладу

  Азербайджанська
  Англійська
  Арабська
  Білоруська
  Болгарська
  Вірменська
  В’єтнамська
  Грецька
  Грузинська
  Датська
  Іврит
  Іспанська
  Італійська
  Китайська
  Латиська
  Литовська

Нідерландська
  Німецька

Туркментська

 

 

Норвезька
Перська
Польська
Португальська
Румунська(Молдавська)
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Українська
Фламандська
Французька
Хорватська
Чеська
Шведська
Естонська
Японська

"Хороший радник краще будь-якого багатства". Сократ

Послуги — Поширені питання про нострифікаціюЯкі документи необхідно надати для процедури визнання іноземного документа про освіту?
Для здійснення процедури визнання необхідно надати наступні документи:
заяву на здійснення процедури визнання;
оригінал, а також нотаріально завірену копію легалізованого іноземного документа про освіту (документ, який містить штамп «Апостиль» або консульську легалізацію), скріплену з нотаріально завіреним перекладом на українську мову;
оригінал, а також нотаріально завірену копію легалізованого додатки до іноземного документа про освіту, скріплену з нотаріально завіреним перекладом на українську мову (якщо документ виданий російською мовою, переклад не потрібний);
копії документів про попередню вищу або професійну освіту (при наявності такої освіти);
копію документа, що посвідчує особу заявника та / або власника іноземного документа про освіту.
Хто може подавати документи для здійснення процедури визнання?
Документи для визнання може подавати їх власник або інша особа, що представляє його інтереси з питань визнання на підставі нотаріально оформленого доручення.
Чи визнаються в Україні дипломи, отримані у філіях іноземних навчальних закладів на територии України?                                          Згідно із законодавством визнанню підлягають лише ті дипломи, видані навчальними закладами, що діють у відповідності до норм чинного законодавства. Дипломи, отримані у філіях, які створені і діють поза законом, не зізнаються. Діяльність в Україні структурних підрозділів іноземних навчальних закладів, як і вузів України, вони повинні мати дозвіл на створення та ліцензію Міністерства освіти і науки України на надання освітніх послуг на території України.
Яким чином здійснюється подача документів?
Підготовлений пакет документів для попереднього огляду. После аналізу отриманих документів (вони розглядаються в перебігу 10 робочих днів з моменту їх отримання) спеціаліст записує на прийом де заявник надає оригінали іноземних документів, здійснює оплату, після чого і починається процедура визнання.
Чи потрібно проходити процедуру визнання документа про освіту, отриманого на території Російської Федерації, якщо існує Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про спільне визнання та еквівалентність документів про освіту і наукові ступені, підписаного 26 травня 2000?
Це міжнародна Угода визначає еквівалентність кваліфікацій, зазначених в документах про освіту, і дозволяє провести визнання за спрощеною процедурою, однак не скасовує необхідності прийняття офіційного рішення. Якщо Вам необхідно офіційне рішення щодо визнання в Україні документів про освіту, виданих навчальними закладами Російської Федерації, Вам все одно потрібно пройти процедуру визнання цих документів.
Чи потрібно проходити процедуру визнання іноземного документа про освіту, якщо вже є стаж роботи на території України за професією?
Так, це необхідно. Але, разом з тим, пропонуємо Вам уточнити за місцем працевлаштування або навчання питання про необхідність проходження процедури визнання Ваших документів про освіту.
Протягом якого терміну здійснюється процедура визнання документів про освіту і яка вартість цієї процедури?
Інформацію про терміни і вартість процедури визнання документів про освіту можна переглянути на нашому сайті в розділі ЦІНИ, та СРОКИ.
Чи має офіційне рішення про визнання термін дії?
Офіційне рішення «Свідоцтво про визнання в Україні іноземного документа про освіту» не має терміну дії, на території України воно є безстроковим.
Чи можуть виникнути проблеми при проведенні процедури визнання іноземних освітніх документів у зв'язку з тим, що вищий навчальний заклад, що видав документи, вже не існує?
В такому випадку всі необхідні запити для підтвердження автентичності поданих освітніх документів та статусу вищого навчального закладу, який він мав на момент видачі документів про освіту, передбачені процедурою визнання, направляються в національний орган управління освітою в країні, якій належало навчальний заклад.
Чи потрібно визнавати диплом, виданий вищим навчальним закладом однієї з радянських республік ще до розпаду СРСР? (з метою отримання додаткової вищої освіти).
Якщо освітні документи видані до 15 травня 1992 країнами, які підписали Угоду про співпрацю в сфері освіти (Ташкент, 15 травня 1992 року), то визнавати їх не потрібно. Такими країнами є: Азербайджанська Республіка, Республіка Вірменія, Республіка Білорусь, Республіка Молдова, Російська Федерація, Республіка Таджикистан, Туркменістан, Республіка Узбекистан.
Яка установа здійснює визнання післядипломної медичної освіти?
Визнанням післядипломної медичної освіти займається відділ освіти Міністерства охорони здоров'я України.
На яких документах проставляється апостиль Міністерством освіти і науки України?
Міністерство освіти і науки України проставляє апостиль на документах про освіту або присвоєння вченого ступеня, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами та організаціями. Такими документами є атестати, дипломи та додатки до них, довідки і навчальні плани, сертифікати та посвідчення про підвищення кваліфікації, дипломи про присвоєння вчених звань тощо Зверніть, будь ласка, увагу: документи повинні відповідати державному зразку

.
Якщо у вас залишились питання - телефонуйте нам прямо зараз за телефоном +38 (044) 278-07-39; +38 (044) 227-39-95.

 

◄◄ Повернутись