Загальна інфомація о процедурі нострифікації в Україні - Послуги | Центр Сприяння Міжнародній Освіті


 

 Головна

 

 Про компанію

 

 Послуги

 

  Оформлення ідентифікаційного податкового номера платника податків

 

  Нострифікація

 

 Документи які не підлягають процедурі визнання (нострифікації) в Україні:

 

 Загальна інфомація о процедурі нострифікації в Україні

 

 Процедура визнання документів про наукові ступені і вчені звання

 

 Нострифікаційна експертиза диплома (атестата)

 

  Отримання дозволу на медичну практику на території Україні

 

 Замовлення документів (довідок), що підтверджують освіту в Україні

 

 Апостиль на українські документи про освіту

 

 Документи необхідні для нострифікації:

 

  Поширені питання про нострифікацію

 

  Бюро перекладів

 

  Ціна перекладів та нотаріального засвідчення

 

  Нотаріальні послуги та консультації

 

  Консультації адвоката

 

  Ціни та терміни витребування документів

 

  Послуги посольств

 

  Дистанційне замовлення послуг
 

 

 Ціни

 

 Освіта за кордоном
 Українські освітні документи
 за кордоном

 

 Законодавство

 

 Контакти

 

 Мови перекладу

  Азербайджанська
  Англійська
  Арабська
  Білоруська
  Болгарська
  Вірменська
  В’єтнамська
  Грецька
  Грузинська
  Датська
  Іврит
  Іспанська
  Італійська
  Китайська
  Латиська
  Литовська

Нідерландська
  Німецька

Туркментська

 

 

Норвезька
Перська
Польська
Португальська
Румунська(Молдавська)
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Українська
Фламандська
Французька
Хорватська
Чеська
Шведська
Естонська
Японська

"Хороший радник краще будь-якого багатства". Сократ

Послуги — Загальна інфомація о процедурі нострифікації в Україні    Для набуття чинності іноземного документа про освіту на території України для подальшого працевлаштування або продовження навчання необхідно провести процедуру його визнання. Тобто встановити відповідність академічних та професійних прав, а також освітніх та освітньо-кваліфікаційних рівнів іноземних документів про освіту державним стандартам освіти України.

 

Процедура визнання в Україні документів про освіту, виданих навчальними закладами інших держав проводиться в такій послідовності:

1.Оформлений пакет оригіналів і копій підготовлених документів передається "Центром Сприяння Міжнародній Освіти" на первинний розгляд (заповнена анкета, переклад на українську мову та нотаріальне завірення диплому та додатка тощо.) Для формування нострифікаційної справи, проходження інтерв'ю, отримання номера справи. Оригінали іноземних документів про освіту після прийняття заяви про визнання повертаються власнику.
 2.Проведення перевірки справжності диплома і факту його видачі. Підтвердження органами державної влади країни, якій належить навчальний заклад, офіційного визнання навчального закладу, що видав документ, і факту навчання та видачі документа. (Штампа «Апостиль» або консульскай легалізації достатньо, щоб підтвердити справжність документа)
3.Перевірка офіційного визнання навчального закладу, який видав освітній документ системою освіти країни, якій він належить. Етап включає перевірку наявності свідоцтва про державну акредитацію навчального закладу та ліцензії на момент видачі освітнього документа.
 4.Встановлення еквівалентності кваліфікацій, зазначених в іноземному документі про освіту, освітньо-кваліфікаційним рівнем, який відповідає нормам освітньої системи України (здійснюється із залученням експертних комісій з відповідних спеціальностей).
5.Порівняльний аналіз навчальних програм - зіставлення обсягу навчальних курсів, предметів, дисциплін (модулів), до вимог стандартам, по завершенні освоєння яких в іноземній державі видається документ про освіту по спеціальності. Якщо така спеціальність (напрям) в Україні відсутній, то обирається найбільш близька з існуючих.
 6. Підготування висновку;
 7.Видача необхідного документа, що містить прийняте рішення про еквівалентність отриманої освіти чинним державним стандартам. В результаті процедури визнання власник іноземних документів про освіту отримує свідоцтво, яке підтверджує право власника документів, виданих навчальним закладом іншої держави, на продовження освіти чи працевлаштування за фахом в Україні, або отримує умовне визнання. Умовне визнання припускає, що Ви повинні вибрати ВУЗ, в якому можливо пройти тестування з певних предметів (визначених при експриртизі), потім він повинен направити результати в міністерство, після чого Вам видається свідоцтво про повне визнання.

 

Якщо у Вас є запитаннядзвоніть нам прямо зараз за телефоном +38(044) 278-07-39; +38(044) 227-39-95.

◄◄ Повернутись