Дистанційне замовлення послуг - Послуги | Центр Сприяння Міжнародній Освіті


 

 Головна

 

 Про компанію

 

 Послуги

 

  Оформлення ідентифікаційного податкового номера платника податків

 

  Нострифікація

 

 Документи які не підлягають процедурі визнання (нострифікації) в Україні:

 

 Загальна інфомація о процедурі нострифікації в Україні

 

 Процедура визнання документів про наукові ступені і вчені звання

 

 Нострифікаційна експертиза диплома (атестата)

 

  Отримання дозволу на медичну практику на території Україні

 

 Замовлення документів (довідок), що підтверджують освіту в Україні

 

 Апостиль на українські документи про освіту

 

 Документи необхідні для нострифікації:

 

  Поширені питання про нострифікацію

 

  Бюро перекладів

 

  Ціна перекладів та нотаріального засвідчення

 

  Нотаріальні послуги та консультації

 

  Консультації адвоката

 

  Ціни та терміни витребування документів

 

  Послуги посольств

 

  Дистанційне замовлення послуг
 

 

 Ціни

 

 Освіта за кордоном
 Українські освітні документи
 за кордоном

 

 Законодавство

 

 Контакти

 

 Мови перекладу

  Азербайджанська
  Англійська
  Арабська
  Білоруська
  Болгарська
  Вірменська
  В’єтнамська
  Грецька
  Грузинська
  Датська
  Іврит
  Іспанська
  Італійська
  Китайська
  Латиська
  Литовська

Нідерландська
  Німецька

Туркментська

 

 

Норвезька
Перська
Польська
Португальська
Румунська(Молдавська)
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Українська
Фламандська
Французька
Хорватська
Чеська
Шведська
Естонська
Японська

"Хороший радник краще будь-якого багатства". Сократ

Послуги — Дистанційне замовлення послуг•    Оплата готівкою в офісі
•    Оплата за безготівковим розрахунком на р/р компанії, або на картковий рахунок.
     Оплата за безготівковим розрахунком провадиться на підставі рахунку-фактури. Для рахунку повідомте нам по ел.адресі not_ua@ukr.net наступні дані:
Повне найменування підприємства-платника;
Індивідуальний податковий номер та номер свідоцтва платника ПДВ (копію витягу про реєстрацію).
 
Після отримання цих даних ми відправимо Вам рахунок-фактуру по e-mail, або факсом.Дістанційний порядок надання послуг:

1. Клієнт звертається по телефону, Skype або e-mail в нашу компанію і повідомляє точний перелік необхідних йому послуг.
2. У листуванні електронною поштою і в процесі спілкування по телефону клієнт узгоджує з нашим юристом всі питання, які вимагають уточнення. Якщо при цьому у юриста виникає необхідність в ознайомленні з документами клієнта (для їх попередньої оцінки, вирішення питання про можливість надання послуг тощо), їх відскановані копії можна вислати по e-mail.
Також Клієнт повинен повідомити:
- Паспортні дані або реквізити - фізичної чи юридичної особи, з якою наша компанія укладе договір);
- Спосіб оплати послуг - готівкою, за безготівковим розрахунком через банк або банківською картою через платіжний інтерфейс на нашому сайті (докладніше про способи оплати читайте тут)
3. Договір (або рахунок-фактура), підписаний від нашої компанії, висилається клієнту по e-mail. Якщо клієнт згоден скористатися послугами на умовах, викладених в договорі (рахунку-фактурі) він повинен роздрукувати його, підписати зі свого боку, відсканувати (сфотографувати) і вислати нам - також по e-mail.
Якщо клієнт не є резидентом України і має намір оплатити послуги в іноземній валюті, йому також висилається рахунок-інвойс (invoice). Якщо клієнт має намір оплатити послуги за безготівковим розрахунком, йому також висилається рахунок-фактура з реквізитами та виписка з ЄДР.
4. Подальші дії залежать від обраного клієнтом способу оплати послуг.
4.1. Оплата за безготівковим розрахунком.
Клієнт здійснює оплату і повідомляє нас про це. Наші співробітники приступають до надання послуг по надходженню суми платежу на наш розрахунковий рахунок.
4.2. Оплата готівкою.
З клієнтом зв'язується наш співробітник і узгодить зручний час приїзду кур'єра. Кур'єр доставляє клієнту на підпис "паперові" екземпляри договору (один з яких залишається після підписання у клієнта), видає квитанцію і отримує оплату за договором в готівковій формі. Також через кур'єра можна передати документи для наших фахівців, якщо це необхідно для надання послуг.
В ситуації, коли клієнт за межами України, даний спосіб оплати можливий, якщо від імені клієнта платіж буде здійснений за нього будь-ким із родичів або знайомих, особисто приїхали в наш офіс.
До надання послуг, оплачених готівкою, фахівці компанії приступають негайно по вступу оплати в касу.
5. Якщо для надання послуг потрібне підписання клієнтом будь-яких документів, підготовлених нашими фахівцями, ці документи висилаються по електронній пошті.
5.1. У тому випадку, якщо документи достатньо оформити в простій письмовій формі, клієнт самостійно роздруковує і підписує їх. Якщо документи, які підписували виходять від юридичної особи або підприємця, на них також необхідно поставити підпис і печатку додати копію виписки.
5.2. Якщо документи необхідно засвідчити у нотаріуса, клієнт самостійно їх роздруковує і звертається до будь-якого нотаріуса. В цьому випадку підпис на документах ставиться в присутності нотаріуса. Зокрема, звертатися до нотаріуса необхідно для посвідчення довіреностей, що видаються нашим співробітникам на право здійснення юридичних дій від імені клієнта, а також для нотаріальних копій і перекладів з нотаріально засвідченій підписом перекладача.
В разі будь-яких неясностей або труднощів при підписанні документів клієнт завжди може отримати консультацію у наших юристів (по телефону, Skype або e-mail).
Зверніть увагу - зразок довіреності з паспортними даними наших співробітників ми висилаємо тільки після отримання скана підписаного з боку клієнта договору (рахунку-фактурі) і оплати послуг. Це пов'язано з тим, що за законом "Про захист персональних данних" ми не маємо права надавати відомості про співробітників іншим особам доти, поки не вступили з ними в офіційні договірні відносини.
В разі будь-яких неясностей або труднощів при підписанні та оформленні документів клієнт завжди може отримати консультацію у наших юристів (по телефону, Skype або e-mail).
6. Після підписання документів та (або) або їх посвідчення вищеописаними способами клієнт повинен вислати їх новою-поштою на домовлений адресу (відділення). Або до клієнта направляється кур'єр і забирає підписані (засвідчені) документи.
7. Після отримання документів наші фахівці здійснюють всі необхідні дії, які потрібно виконати в зв'язку з наданням послуг.
8. По завершенні надання послуг з клієнтом зв'язується наш співробітник і інформує про результати роботи. При цьому, якщо результатом надання послуг є отримання будь-яких офіційних документів в державних органах, зазначені документи висилаються клієнту  будь-якою поштою.

 

◄◄ Повернутись