Замовлення документів (довідок), що підтверджують освіту в Україні - Послуги | Центр Сприяння Міжнародній Освіті


 

 Головна

 

 Про компанію

 

 Послуги

 

  Оформлення ідентифікаційного податкового номера платника податків

 

  Нострифікація

 

 Документи які не підлягають процедурі визнання (нострифікації) в Україні:

 

 Загальна інфомація о процедурі нострифікації в Україні

 

 Процедура визнання документів про наукові ступені і вчені звання

 

 Нострифікаційна експертиза диплома (атестата)

 

  Отримання дозволу на медичну практику на території Україні

 

 Замовлення документів (довідок), що підтверджують освіту в Україні

 

 Апостиль на українські документи про освіту

 

 Документи необхідні для нострифікації:

 

  Поширені питання про нострифікацію

 

  Бюро перекладів

 

  Ціна перекладів та нотаріального засвідчення

 

  Нотаріальні послуги та консультації

 

  Консультації адвоката

 

  Ціни та терміни витребування документів

 

  Послуги посольств

 

  Дистанційне замовлення послуг
 

 

 Ціни

 

 Освіта за кордоном
 Українські освітні документи
 за кордоном

 

 Законодавство

 

 Контакти

 

 Мови перекладу

  Азербайджанська
  Англійська
  Арабська
  Білоруська
  Болгарська
  Вірменська
  В’єтнамська
  Грецька
  Грузинська
  Датська
  Іврит
  Іспанська
  Італійська
  Китайська
  Латиська
  Литовська

Нідерландська
  Німецька

Туркментська

 

 

Норвезька
Перська
Польська
Португальська
Румунська(Молдавська)
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Українська
Фламандська
Французька
Хорватська
Чеська
Шведська
Естонська
Японська

"Хороший радник краще будь-якого багатства". Сократ

Послуги — Замовлення документів (довідок), що підтверджують освіту в УкраїніУ нас ви маєте можливість замовити декілька видів довідок, необхідних для пред'явлення в посольстві або навчальному закладі за кордоном, чи виїзду на ПМЖ за кордон.
•    Довідка "Про підтвердження факту навчання" (в тому числі для легалізації документів про освіту в МЗС). Якщо ви готуєте документи для легалізації в Міністерстві закордонних справ України, вам може знадобитися довідка «Про підтвердження факту навчання та право отримання наступного кваліфікаційно-освітнього рівня чи здійснення професійної діяльності». Таку довідку може видати ваш навчальний заклад. Але якщо ви не маєте можливості звернутися туди, ми зможемо вам у цьому допомогти. Таку довідку від Міністерства освіти і науки України після перевірки факту навчання може отримати для вас наш Центр. Для цього вам необхідно подати копію атестата про повну загальну середню освіту з додатком до нього або копію диплома з додатком до нього.Термін видачі довідки — від 10 до 40 робочих днів.
•    Довідка «Про систему оцінювання в Україні» Іноді з метою продовження навчання для визнання кваліфікації навчальні заклади потребують додаткової інформації про українську систему оцінювання через відмінність у стандартах оцінювання різних країнах в різні часи. Для цього вам потрібна довідка «Про систему оцінювання в Україні». Щоб її отримати, необхідно подати копію документа про освіту з додатком до нього.. Термін готовності довідки — від 10 до 20 робочих днів.
•    Довідка «Про наявність ліцензії та рівень акредитації вищих навчальних закладів». Для підтвердження кваліфікації, присвоєної вам в Україні, для інших країн вам може знадобитися довідка «Про наявність ліцензії та рівень акредитації вищих навчальних закладів». Ми допоможемо отримати таку довідку від Міністерства освіти і науки України.Для її отримання необхідно подати копію диплома з додатком до нього. Термін виготовлення — від 20 до 40 робочих днів.
•    Витребування довідок. Якщо вам необхідна довідка з навчального закладу з переліком предметів та отриманих оцінок зі зміною назви закладу, а у вас немає змоги звернутися до навчального закладу, ми можемо вам допомогти. Ця процедура називається витребування архівної довідки.
•    Пакет для WES або іншої організації з визнання кваліфікацій. У багатьох країнах існують державні центри з підтвердження кваліфікацій. У США такою організацією є World Education Services (WES), у Новій Зеландії – New Zealand Qualifications Authority (NZQA) та подібні організації в інших країнах. У кожної з них свої вимоги до переліку документів і своя процедура їх перевірки. У процесі перевірки WES може направити запит до Міністерства і вимагати, щоб відповідь на нього надійшла безпосередньо з Міністерства освіти і науки України в конверті, запечатаному печаткою Міністерства. На жаль, Міністерство не має відповідних організаційних, технічних і матеріальних можливостей обробляти такі запити.    Дізнайтеся в організації, де ви підтверджуєте свій освітньо-кваліфікаційний рівень, які саме документи необхідні. Можливо, буде достатньо ваших документів про освіту, завірених апостилем. Якщо ні, то ми допоможемо отримати від МОНу необхідний пакет документів. До такого пакету зазвичай входить аплікаційна форма. Її ви можете отримати на сайті WES, пройшовши реєстрацію. . Після перевірки факту вашого навчання фахівець Міністерства  ставить свій підпис та печатку Міністерства. У пакет разом з цією формою вкладаються ксерокопії ваших документів, завірених апостилем (а в окремих випадках – оригінали документів). Пакет запечатується печаткою Міністерства і в такому вигляді надсилається кур’єрською службою на адресу WES. Орієнтовні терміни оформлення форми WES без врахування часу на пересилку і проставлення апостиля — від 5 до 30 робочих днів.

 

◄◄ Повернутись